Virtualus turas
Virtualus turas – tai pats realistiškiausias vietovės atvaizdavimo būdas kompiuterio, planšetės ar išmaniojo telefono ekrane.

Nuo šiol virtualūs turai iki 8K – 12K.

Darome 360 foto ir tikras 3D (360) foto.

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ.

Naujienos virtualiame ture

"Hotsopt"

“Hotspot” yra virtualios ekskursijos esmė. Jie leidžia savo auditorijai spustelėti objektus ir apžiūrėti juos iš arčiau ar gauti daugiau kitos informacijos. Veiksmai, kuriuos gali atlikti „hotspot“: atidarykite foto ar video, 3D modelį, atidarykite pirkimo langą, daugialypį informacijos langą, svetainę, atsisiųsti failą arba paleisti garsą, vaizdo įrašą (360º vaizdo ir įprastas vaizdo įrašas).

Spausk ir pažiūrėk

Animuota panorama

Įsivaizduokite, kad galėtumėte spustelėti panoramoje esančią asmenį, kad jie pradėtų judėti ir kalbėti. Tai yra animuota panorama.

Spausk ir pažiūrėk

“LIVE” panorama

Užfiksuokite tikrąją vietos dvasią. „Live“ panorama sujungia keletą tos pačios vietos panoramų, kurių buvo užfiksuotos skirtingais laikais, kad būtų sukurta 360º interaktyvus vaizdas. Rezultatas – nuostabus: kol apsižvalgysite, pamatysite, kad peizažas ir laikas (nuo dienos pereinama į vakarą ar naktį).
Parodykite namą skirtingomis apšvietimo sąlygomis, terasa keičiasi nuo saulėlydžio ar restorano atmosferą nuo dienos iki vakaro. Galimybės yra neribotos.

Spausk ir pažiūrėk

3D perėjimo efektas

3D animaciniai perėjimai tarp „sustojimų“ suteiks jums natūralų judėjimo įspūdį, kurį galite žinoti iš 3D modelių ir nuskaitymų. Užuot šoktelėjęs iš vienos vietos į kitą, ši technologija leis jums jaustis taip, lyg jūs iš tikrųjų judėtumėte į kitą vietą. Viskas iš grynos fotografijos.

Spausk ir pažiūrėk

360 ° VIDEO ĮSKAITANT “LIVE HOTSPOTS”

Kaip ir foto panoramose į 360 video galite įdėti informacinių taškų, kad paaiškintumėte ar išryškintumėte esančius dalykus. Šie dalykai yra judantys? Jokios problemos – 360º vaizdo taškai gali būti dinamiški, kad judėtų, rodytų, išnyktų ir pakeistų dydį.

Spausk ir pažiūrėk

Prisitaikanti (dinamiška) HDR panorama

Dinamiškas HDR. Tai technologija įkvėpta žmogaus akies elgesiu, kuri dinamiškai prisitaiko prie šviesos ir tamsos ir pritaiko panoramą. Tai reiškia, kad priklausomai nuo naudotojo žiūrimos panoramos srities, šviesa ir ekspozicija atitinkamai prisitaiko.

Pritaikyta Virtualiai Realybei

Virtualūs turai yra suderinami su „VR“, o tai reiškia, kad jas galima matyti „standartiniame 360º“ ir „Virtual Reality“. Paprastas mygtuko paspaudimas leis jums auditorijai persijungti iš vieno režimo į kitą.

3D ir 2D planai

Išorės turinys

Ar norite matyti „Google“ žemėlapį virtualiame ture ar leisti naudotis jūsų tinklapiu, ar kt.? Jokiu problemu. Jūs galite įdėti „YouTube“, „Google“ žemėlapius, tinklapius ar 3D modelius.

Spausk ir pažiūrėk

Optimizuotas visiems įrenginiams

VALDYMO meniu pagal Jūsų pageidavimą ir viziją.

Virtualaus turo pavyzdžiai

Atsiliepimai

DUK

Virtualaus turo nauda

  • Didesnė informacinė sklaida.
  • Virtualus turas gali pakeisti gyvą, realų apsilankyma objekte.
  • Padidinate savo, kaip NT brokerio pridėtinę vertę.
  • Padidinate savo parduodamo ar reklamuojamo objekto lankomumą.
  • Virtualus turas tinka: NT agentūroms, viešbučiams, maitinimo įstaigoms, biurams, verslui.

Pasiteirauti

Pranešimas išsiųstas!