Virtualus turas

img
Virtualus turas – tai pats realistiškiausias vietovės atvaizdavimo būdas kompiuterio, planšetės ar išmaniojo telefono ekrane.

Nuo šiol virtualūs turai 12K ir ULTRA kokybė.

Darome 360 foto ir tikras 3D (360) foto.

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ.

Virualaus turo funkcionalumas

E-mokymosi, viktorinų, klausimų ir edukacijos funkcija

Papasakokite interesantams apie romėnų architektūrą virtualioje išvykoje ar pasinerkite į darbo jėgos hipotetines situacijas. O gal leiskite besimokantiesiems tyrinėti kiekvieną savo naujos pozicijos aspektą, nenutraukdami faktinių darbo procesų.  Modeliavimas situacijų per treniruotes yra saugesnis, mažiau įkyrus, labiau pritaikomas nei praktika vietoje ir daug realistiškesnis būdas mokytis.

"LIVE"gido funkcija

Sprendimas, skirtas klientams, muziejams, lankytinoms vietoms ar kolegoms virtualiai pasivaikščioti tuo, kas iš tikrųjų yra dalijamasi. Tiesioginės ekskursijos leidžia virtualiame ture surengti vaizdo skambutį. 
Virtualios kelionės su integruotomis vaizdo konferencijomis, kurias gali valdyti bet kuris dalyvis. Tai labai tinkama: nekilnojamojo turto, universitetų, muziejų ar kitoms vietoms.

"Hotsopt"

“Hotspot” yra virtualios ekskursijos esmė. Jie leidžia savo auditorijai spustelėti objektus ir apžiūrėti juos iš arčiau ar gauti daugiau kitos informacijos. Veiksmai, kuriuos gali atlikti „hotspot“: atidarykite foto ar video, 3D modelį, atidarykite pirkimo langą, daugialypį informacijos langą, svetainę, atsisiųsti failą arba paleisti garsą, vaizdo įrašą (360º vaizdo ir įprastas vaizdo įrašas).

Animuota panorama

Įsivaizduokite, kad galėtumėte spustelėti panoramoje esančią asmenį, kad jie pradėtų judėti ir kalbėti. Tai yra animuota panorama.

“LIVE” panorama

Užfiksuokite tikrąją vietos dvasią. „Live“ panorama sujungia keletą tos pačios vietos panoramų, kurių buvo užfiksuotos skirtingais laikais, kad būtų sukurta 360º interaktyvus vaizdas. Rezultatas – nuostabus: kol apsižvalgysite, pamatysite, kad peizažas ir laikas (nuo dienos pereinama į vakarą ar naktį).
Parodykite namą skirtingomis apšvietimo sąlygomis, terasa keičiasi nuo saulėlydžio ar restorano atmosferą nuo dienos iki vakaro. Galimybės yra neribotos.

3D perėjimo efektas

3D animaciniai perėjimai tarp „sustojimų“ suteiks jums natūralų judėjimo įspūdį, kurį galite žinoti iš 3D modelių ir nuskaitymų. Užuot šoktelėjęs iš vienos vietos į kitą, ši technologija leis jums jaustis taip, lyg jūs iš tikrųjų judėtumėte į kitą vietą. Viskas iš grynos fotografijos.

360 ° VIDEO ĮSKAITANT “LIVE HOTSPOTS”

Kaip ir foto panoramose į 360 video galite įdėti informacinių taškų, kad paaiškintumėte ar išryškintumėte esančius dalykus. Šie dalykai yra judantys? Jokios problemos – 360º vaizdo taškai gali būti dinamiški, kad judėtų, rodytų, išnyktų ir pakeistų dydį.

Prisitaikanti (dinamiška) HDR panorama

Dinamiškas HDR. Tai technologija įkvėpta žmogaus akies elgesiu, kuri dinamiškai prisitaiko prie šviesos ir tamsos ir pritaiko panoramą. Tai reiškia, kad priklausomai nuo naudotojo žiūrimos panoramos srities, šviesa ir ekspozicija atitinkamai prisitaiko.

Pritaikyta Virtualiai Realybei

Virtualūs turai yra suderinami su „VR“, o tai reiškia, kad jas galima matyti „standartiniame 360º“ ir „Virtual Reality“. Paprastas mygtuko paspaudimas leis jums auditorijai persijungti iš vieno režimo į kitą.

Išorės turinys

Ar norite matyti „Google“ žemėlapį virtualiame ture ar leisti naudotis jūsų tinklapiu, ar kt.? Jokiu problemu. Jūs galite įdėti „YouTube“, „Google“ žemėlapius, tinklapius ar 3D modelius.

3D ir 2D planai

Valdymo panelės

Virtualus turas su FACEBOOK CHAT

Optimizuotas visiems įrenginiams

VALDYMO meniu pagal Jūsų pageidavimą ir viziją.

Virtualaus turo nauda

  • Didesnė informacinė sklaida.
  • Virtualus turas gali pakeisti gyvą, realų apsilankyma objekte.
  • Padidinate savo, kaip NT brokerio pridėtinę vertę.
  • Padidinate savo parduodamo ar reklamuojamo objekto lankomumą.
  • Virtualus turas tinka: NT agentūroms, viešbučiams, maitinimo įstaigoms, biurams, verslui.

Pasiteirauti

Žinutė išsiųsta